Wolontariat

Zapraszamy do udziału w wolontariacie podczas Baborówko Horse Sale Show – międzynarodowych zawodów WKKW i aukcji koni sportowych!

 

Wydarzenia w Baborówku to nie tylko dni wypełnione działaniami w terenie, w biurze zawodów, w strefie VIP i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wsparcie, ale także okazja do spotkania ludzi pełnych pasji, poznania organizacji zawodów jeździeckich od wewnątrz i sposób na nietypowe spędzenie ostatniego tygodnia września.

 

 

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, masz ukończone 16 lat, lubisz pracę w grupie, jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna minimum 4 dni podczas trwania Programu Wolontariat – dołącz do nas.

 

Rekrutacja trwa do 25 sierpnia 2019 roku, a w tym czasie:

  1. Zapoznaj się z Regulaminem,

  2. Wypełnij Formularz zgłoszeniowy i deklarację uczestnika,

  3. Wyślij swoje zdjęcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (dotyczy tylko osób, biorących udział w Programie po raz pierwszy),

  4. Czekaj na naszą odpowiedź.

 

Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w zakładce najczęściej zadawanych pytań (FAQ), ale jeśli masz jeszcze inne wątpliwości - nie wahaj się do nas napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Serdecznie zapraszamy,

Celina Napora

Koordynatorka Programu Wolontariat

Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko