Z aukcji Baborówko Horse Sale Show do zagranicznych stajni

Znakomitym wynikiem zakończyła się wczoraj trzecia edycja aukcji koni sportowych z predyspozycjami do WKKW i skoków przez przeszkody Baborówko Horse Sale Show 2018. W licytacji wzięło udział 16 wierzchowców głównie polskiej hodowli.

BHSS2018 fot.MR Photo

Czytaj więcej...

Andreas Dibowski najlepszy w trzech gwiazdkach

Po trzech dniach emocjonującej rywalizacji w ramach międzynarodowych i krajowych konkursów WKKW, dziś zakończyły się zawody Baborówko Horse Sale Show. W ramach wydarzenia rozegrany został finał Pucharu Polski WKKW w sześciu kategoriach wiekowych i w kategorii klubowej. Znakomitym wynikiem zakończyła się także trzecia edycja aukcji koni sportowych z predyspozycjami do WKKW i skoków przez przeszkody.

 

Dekoracja CIC3 fot. MR Photo

Czytaj więcej...

Z przykrością informujemy o śmiertelnym upadku konia na Baborówko Horse Sale Show

Z wielką przykrością informujemy, że w dniu dzisiejszym podczas zawodów Baborówko Horse Sale Show 2018 11-letni koń Jurta M, startujący pod polskim zawodnikiem Jerzym Krukowskim, doznał śmiertelnego upadku podczas próby terenowej w konkursie międzynarodowym CIC2*.

 

Czytaj więcej...

Po próbie terenowej zmiana na pozycji lidera w najwyższym konkursie

Za nami niezwykle emocjonujący dzień na Baborówko Horse Sale Show 2018 i kilka znakomitych przejazdów, które zmieniły klasyfikację najwyższego konkursu zawodów.

Andreas Dibowski GER Wolfsmond fot. MR Photo

Andreas Dibowski (GER) i WOLFSMOND, fot. M&R Photo

Czytaj więcej...

Mateusz Kiempa i Lassban Radovix najlepsi w ujeżdżeniu

Dziś w Baborówku wietrzny, ale słoneczny dzień, w którym zawodnicy konkursów międzynarodowych zmierzyli się z próbą ujeżdżenia. Jutro podczas Baborówko Horse Sale Show także intensywnie - rano rozpoczynają się próby terenowe dla konkursów wszystkich klas, a wieczorem odbędzie się trzecia edycja aukcji koni sportowych z predyspozycjami do WKKW i skoków przez przeszkody.

 Mateusz Kiempa POL Lassban Radovix CIC3 fot.MR Photo

Mateusz Kiempa (POL) i Lassban Radovix, fot. M&R Photo

Czytaj więcej...