Wolontariat 2017

Szukasz nowych doświadczeń, chcesz rozwijać swoją osobowość oraz pasję? Program Wolontariat Baborówko Horse Sale Show łączy to wszystko w jedną całość!

 

Międzynarodowe Zawody WKKW, które odbędą się w Baborówku skupiają najlepszych zawodników z Polski i z zagranicy. Aby impreza tej rangi przebiegała na najwyższym poziomie, nie może zabraknąć na niej młodych, energicznych ludzi, którzy w ramach wolontariatu pomogą stworzyć najlepsze warunki dla uczestników.

  

W zamian za to, możecie zetknąć się bezpośrednio z koroną jeździectwa - WKKW oraz  poznać tajniki przygotowania do startu najlepszych polskich i zagranicznych jeźdźców.

 

W ramach wolontariatu wszyscy wolontariusze będą mieli zagwarantowane ubezpieczenie oraz wyżywienie, a także możliwość rozstawienia namiotu na terenie zawodów.

 

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, masz ukończone 16 lat, lubisz pracę w grupie, jesteś dyspozycyjny minimum 4 dni podczas trwania Programu Wolontariat – nie zwlekaj!

 

Rekrutacja potrwa do 27 sierpnia, w tym czasie należy:

  1. Zapoznać się z Regulaminem

  2. Wypełnić Formularz

  3. Wysłać zdjęcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (dotyczy tylko osób biorących udział w Programie po raz pierwszy)

  4. Oczekiwać na odpowiedź z naszej strony po 3.08

Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w zakładce najczęściej zadawanych pytań (FAQ)

Rekrutacja trwa do 27 sierpnia!

Gwarantujemy wspaniałą zabawę, doświadczenie i miłe wspomnienia!

Serdecznie zapraszamy!

 

Celina Napora

Koordynator Programu Wolontariat

Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko  

Nie wiesz? Zapytaj!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.