Zakończyły się zawody Baborówko Horse Sale Show 2017

W ramach międzynarodowych i krajowych zawodów we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego w miniony weekend w Baborówku rozegrany został finał Pucharu Polski WKKW w pięciu kategoriach wiekowych oraz w kategorii klubowej.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Ogólnopolski Czempionat Koni Ras Szlachetnych w Skokach Luzem podczas Cavaliady Poznań 2017

W tym roku podczas Cavaliady Polski Związek Hodowców Koni przygotował widowisko, którego do tej pory poznańska publiczność nie oglądała - Ogólnopolski Czempionat Koni Ras Szlachetnych w Skokach Luzem.

Czytaj więcej...

Druga aukcja koni sportowych w Baborówku zakończyła się sukcesem

Druga edycja aukcji koni sportowych z predyspozycjami do skoków przez przeszkody i WKKW podczas zawodów Baborówko Horse Sale Show 2017 zakończyła się sukcesem.

Czytaj więcej...

Po drugim dniu Baborówko Horse Sale Show i finału Pucharu Polski WKKW 2017

Za nami drugi dzień zawodów Baborówko Horse Sale Show i rozgrywanego w ich ramach finału Pucharu Polski WKKW 2017. Dziś zawodnicy, rywalizujący w pięciu kategoriach wiekowych i w kategorii klubowej Pucharu Polski WKKW, zmierzyli się z próbą terenową.

Czytaj więcej...

Po pierwszym dniu BHSS i próbie ujeżdżenia finału PP WKKW

Za nami pierwszy dzień międzynarodowych i krajowych zawodów Baborówko Horse Sale Show w Baborówku k/Szamotuł, w ramach których rozgrywany jest finał Pucharu Polski WKKW w pięciu kategoriach wiekowych i w kategorii klubowej. Zawodnicy dziś zmierzyli się z próbami ujeżdżenia.

Czytaj więcej...

Finał Pucharu Polski WKKW podczas Baborówko Horse Sale Show

Zawodnicy we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego mają za sobą dziewięć eliminacji, które odbyły się na przestrzeni minionego półrocza w ośrodkach jeździeckich na terenie całej Polski. W najbliższy weekend, podczas zawodów Baborówko Horse Sale Show w Baborówku k/Szamotuł, odbędzie się finał Pucharu Polski WKKW 2017.

Czytaj więcej...

Proste zasady aukcji koni sportowych podczas Baborówko Horse Sale Show

Na liście aukcyjnej znalazło się 12 koni sportowych z predyspozycjami do skoków przez przeszkody i wszechstronnego konkursu konia wierzchowego. Aukcja odbędzie się w sobotę, 30 września, ale już od czwartku kupujący będą mogli na terenie Pałacu Baborówko testować i oglądać wystawione do sprzedaży konie.

Czytaj więcej...

Program i lista przyjętych par na Baborówko Horse Sale Show

Zawodnicy i widzowie mogą się spodziewać intensywnego weekendu w Baborówku podczas drugiej edycji Baborówko Horse Sale Show, w ramach której odbędą się krajowe i międzynarodowe zawody we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego oraz aukcja koni sportowych. Wydarzenie odbędzie się od 29 września do 1 października w Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko k/Szamotuł.

Czytaj więcej...

Baborówko Horse Sale Show 2017

W dniach 29.09 do 1.10 po raz drugi zagości w Baborówku niezwykłe wydarzenie – aukcja koni sportowych! Zeszłoroczne, premierowe wydarzenie odniosło duży sukces i cieszyło się sporym zainteresowaniem środowiska jeździeckiego.

Czytaj więcej...

Wolontariat 2017

Szukasz nowych doświadczeń, chcesz rozwijać swoją osobowość oraz pasję? Program Wolontariat Baborówko Horse Sale Show łączy to wszystko w jedną całość!

 

Międzynarodowe Zawody WKKW, które odbędą się w Baborówku skupiają najlepszych zawodników z Polski i z zagranicy. Aby impreza tej rangi przebiegała na najwyższym poziomie, nie może zabraknąć na niej młodych, energicznych ludzi, którzy w ramach wolontariatu pomogą stworzyć najlepsze warunki dla uczestników.

Czytaj więcej...